Дитяча стоматологія

Медичний центр "Стоматологія на Русанівці" приймає навіть маленьких пацієнтів

Дитяча стоматологія

Медичний центр "Стоматологія на Русанівці" приймає навіть маленьких пацієнтів

ЗДОРОВІ ДІТИ - ЩАСЛИВІ БАТЬКИ!

Народження дитини - це один з найпрекрасніших періодів нашого життя. Перші радощі і труднощі, перші слова і кроки і ... перший зубчик! Маленька, біла перлинка, яка виблискує при кожній посмішці малюка. І ось якраз про ці «Перлинки» ми і хотіли б вам розповісти.

Молочні зубки потребують особливої уваги

Від їх стану залежить розвиток постійних зубів, зачатки яких не можуть нормально розвиватися під впливом хвороботворного середовища в каріозних порожнинах. Хворе дерево не дає здорових плодів. І це стосується не тільки зубів. Адже що відбувається з організмом дитини (і дорослого в тому числі), коли разом зі слиною, їжею і рідиною він проковтує «N» кількість мікробів, що знаходяться в хворому зубі.

Інфекція потрапляє на мигдалини, в шлунково-кишковий тракт, а потім, через серцево судинну систему, розноситься по всьому організму який, як правило, починає витрачати більшу кількість енергії на боротьбу з мікробами, знижуючи тим самим власний імунітет, що і призводить надалі до частих захворювань малюка.

Чи можна якось уникнути проблем пов'язаних з цими маленькими «перлинками»? Звичайно можна.

Правильне лікування зубів у дітей

Для початку потрібно привести вашого малюка на огляд до дитячого стоматолога.

Доктор дасть вам рекомендації по догляду за порожниною рота малюка. І ви разом з малюком навчитеся робити це правильно. Потім не забувайте повторювати ваші візити кожні три місяці. Адже карієс в молочних зубчиках розвивається набагато швидше ніж в постійних.

Це пов'язано з різницею в товщині емалі (в молочних зубки вона тонше) і в кількості дентину (у тимчасовому зубі його менше і він менш мінералізовані). Якщо ви виявили яскраво-біла плямочка (початкова стадія карієсу) або дірочку (карієс) в зубчики малюка, обов'язково зверніться до лікаря для усунення проблеми. Не відкладайте ваш візит! Це може привести до дуже неприємних і хворобливих відчуттів.

Є ще один дуже важливий момент - перші постійні зубки.

Приблизно в 5-7 років у дитини прорізуються моляри, так звані «шості», а в 9-12 років «сьомі», постійні зубчики. Але батьки часто приймають їх за молочні. Дуже важливо не упустити час повного їх прорізування. У цей період фісури на них дуже слабкі і не мінералізовані повністю.

Остаточне їх дозрівання і насичення мінералами відбувається протягом одного року. Саме на цей час необхідно буде закрити поглиблення поки ще «недозрілих» жувальних зубчиків. Для цього існує процедура «запечатування фісур» (покриття спеціальним герметиком виділяє в емаль зуба іон фтор).

Наші фахівці делікатно проводять:

Якщо ваша дитина боїться йти до стоматолога, допоможіть йому!

Зробіть відвідування стоматологічного кабінету частиною вашої прогулянкової програми. У перший раз можна зайти до лікаря на 2-3 хвилини для знайомства. Сядьте з малюком в стоматологічне крісло і нехай вас «покатають вгору-вниз». В наступне відвідування дозвольте стоматолога в присутності дитини оглянути за допомогою інструментів ваші зуби. Грайте з ним будинку в лікування зубчиків один одному. Всі ці не хитрі прийоми допоможуть вашій дитині швидше освоїтися на прийомі у лікаря.

Дитина, як правило, довіряє тільки найближчим людям, які його оточують: мама, тато, бабуся, дідусь ... Дитячий стоматолог повинен стати одним з таких людей. Від цього залежить наскільки ефективним буде процедура лікування.

У Медичному Центрі «Стоматологія на Русанівці» працюють справжні лікарі-мами, які поставляться до вашої дитини як до свого власного. Вони не «свердлять зубки», а «здувають вітерцем мікробікі» ..., не "роблять уколи», а «укладають зубки спати» ... тут вам зможуть запропонувати як профілактичні так і лікувальні процедури.

Для цього нами розроблена профілактична програма «Здорова дитина». У ній головне місце відведено профілактиці молочних зубів у дітей і постійних у підлітків. Адже набагато простіше попередити захворювання ніж усувати його наслідки. Регулярне відвідування лікаря це один з основних пунктів програми. Не забувайте про це. 

Будьте уважні до своїх малюків. Адже у хороших батьків і лікарі хороші.

Будьте щасливими батьками!

Ціни

Ми застосовуємо сучасні принципи організації управління, які дозволяють максимально ефективно використовувати технічний потенціал клініки, а завдяки постійному навчанню - наші лікарі мають високий професійний рівень.

Консультація лікаря

200 грн.

Консультація лікаря хірурга

200 грн.

Пломба фотополімерна

800 грн.

Надання невідкладної допомоги

700 грн.

Зняття зубних відкладень

600 грн.

Видалення зуба

500 грн.

Видалення зуба складне

1 200 грн.

Переваги

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

Відгуки

Робив протезування зубів. Дуже все на солідному рівні. Я навіть не думав, що такі технології існують. Прямо фантастика якась. Так вдалося все відтворити з моїми зубами, що багато хто не вірить, що це протези - все дуже природно виглядає і я навіть не замислююся, як раніше, коли приймаю їжу. Величезна подяка всьому колективу клініки і мої найкращі рекомендації.

Анатолій

Вдячний пацієнт, Київ

Відмінний сервіс, хоча довелося провести лікування в кілька відвідувань, проте результат повністю виправдав витрати. Лікарі на найвищому рівні, пропонують тільки оптимальні рішення, ніколи не зловживають довірою пацієнта і це дуже добре. Сподіваюся, що з часом все залишиться на такому високому рівні, так як я довго вибираю свою клініку і не люблю розлучатися.

Георгій Петрович

Вдячний пацієнт, Київ

Чудово, все дуже сподобалося. Не очікувала, що подібного рівня клініки існують в Україні. Немає ніяких зауважень, починаючи від організації консультації та лікування і закінчуючи всією атмосферою всередині клініки. Роботу зробили дуже добре, тепер моя посмішка ппрекрасна.

Олена

Вдячний пацієнт, Київ

Наша команда

doc_1
ЮЛИЯ МЕЛИХОВА

терапевтическая и ортопедическая стоматология

Стаж работы: 21 год

doc_2
Черников Александр Анатольевич

имлантология, хирургическая стоматология, протезирование металлокерамика, виниры

Стаж работы: 12 год

doc_3
Сидоренко Андрей Тарасович

терапевтическая, ортопедическая и хирургическая стоматология

Стаж работы: 5 лет

doc_4
Яцюк Максим Владимирович

терапевтическая и ортопедическая стоматология

Стаж работы: 21 год

Записатися на прийом

Не втратьте свою можливість

красиво посміхатися!

 • Великий стаж роботи підтверджує нашу стабільність і накопичений досвід

 • Індивідуальний план лікування

 • Особливий підхід до кожного пацієнта

 • ru
 • ua